У сучасному суднобудуванні і судноремонті для захисту різних частин корабля використовується багато різних фарб. Три найпоширеніші типи: латекс, емаль і епоксидна смола.
Латексні палубно-корабельні фарби
Латексні корабельні фарби виробляються з синтетичних смол і розчинників. Їх можна використовувати в місцях, як каюти або холи, так як вони мають високий рівень декоративності. Латексні фарби володіють дуже хорошими естетичними якостями, їх можна легко підфарбувати або «освіжити» під час технічного обслуговування. Адгезія зазвичай досить хороша, якщо матеріал поверхні чистий; і після нанесення висихання відбувається швидко. Розпилювачі і кисті, використовувані для нанесення цієї фарби, легко миються теплою мильною водою, а відходи легко утилізуються.
Фарби палубно-корабельні емалеві
Емалеві фарби ще називають алкідними або алкідними емалями. Емалеві фарби мають олійну основу і дуже міцні. Емаль можна використовувати для обробки бортів суден, всіх внутрішніх відсіків і більшості машинних приміщень. Емаль була промисловим стандартом протягом багатьох років і до цих пір широко використовується. В емалі також можуть бути змішані різні матеріали, такі як шкаралупа волоського горіха або пісок, а потім нанесені в якості нековзного покриття на сходи, проходи та зовнішні настили. При пошкодженні емаль легко підфарбувати.
При розпиленні емалевої фарби необхідно використовувати розчинник для фарби, щоб він легко пройшов через обладнання. Розріджувачі або варсол необхідні для очищення обладнання після завершення розпилення. Пари повітряно-крапельної емалі та пов'язані з ними токсичні розчинники, тому при нанесенні цього типу покриття за допомогою пістолета-розпилювача необхідно надягати полнолицевые респіратори та інші ЗІЗ. Після нанесення емалі і в залежності від температури і кількості повітря, що проходить по ній, фарба може висохнути протягом 24 годин.
Епоксидні фарби або "необрастайки"
Епоксидні фарби також називають пластичними або двокомпонентними фарбами. Ці типи фарб широко використовуються на суднах в самих різних областях. Вони корисні для захисту від корозії в їдких або агресивних середовищах, наприклад усередині резервуарів або на підводній частині судна. Їх також можна використовувати в машинних приміщеннях, де різкі перепади температур викликають конденсацію. Епоксидні смоли також можуть бути змішані з різними інгібіторами іржі, морського зростання або фунгіцидними інгібіторами для індивідуального застосування в різних зонах судів. Вона також використовується для покриття резервуарів з питною водою, резервуарів для стічних вод або інших збірних резервуарів з-за її антикорозійних властивостей і того факту, що вона має низький рівень пористості. Як зазначалося раніше, ці фарби називаються «двокомпонентними» фарбами, тому що вони мають базову з'єднання і активатор. В залежності від температури навколишнього середовища або бажаного часу затвердіння в них також можуть бути додані спеціальні отверджувачі, які прискорюють або сповільнюють час затвердіння фарби.
Ці фарби володіють дуже хорошою адгезією, крім їх чудовою хімічної стійкості. Вони також можуть мати гарну гнучкість і ударну в'язкість, якщо вводяться спільно реагують смоли.
Інші високоефективні корабельні фарби
Інші високоефективні фарби доступні для інших застосувань на борту корабля. Резиненную фарбу, силіконову фарбу, термостійку фарбу і фарбу, поглинаючу радар для обладнання військових кораблів, можна придбати у виробників, які спеціалізуються на цих покриттях.
У нас ви завжди зможете купити або замовити за доступною ціною такі популярні товари:
- емаль ХС-413 для захисту від корозії підводної частини суден необмеженого району плавання;
- емаль ХС-519 необрастайка для підводної частини човнів, катерів, яхт;
- емаль ХВ-5243 необрастайка для захисту від обростання, корозії підводної частини суден;
- емаль ХС-416 срібна для захисту від корозії підводної частини суден з алюмінієм і магнієм;
- емаль ЕП-437 для захисту від корозії підводної частини корпусів криголамів і суден льодового плавання;
- емаль ХС-5226 необрастайка для захисту від обростання підводної частини корпусів суден;
- емаль КФ-5225 необрастайка для захисту від обростання, корозії підводної частини суден;
- емаль ХС-436 для захисту від корозії району ПВЛ та підводної частини корпусів суден;
- необрастайка 578 фарба для підводної частини морських і річкових суден;
- емаль ХВ-5286 З для захисту від обростання підводної частини корпусів;
- необрастайка 578 фарба для підводної частини морських і річкових суден;
- фарба товстошарова поліуретанова для суднобудування Станколак 5008;
- епоксидна фарба для днища яхт, катерів і човнів Станколак 914;
- необрастающая фарба для захисту морських і річкових суден від водної фауни Станколак 578.
Склад і офіс компанії знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Зрошувальна 11.
Завжди раді чекати ВАС!
Контакти: +380675829180 +380957848680 - менеджер Вячеслав.
електронна Пошта: 16052018s@gmail.com
Сайт: https://himlkm.com.ua/